Kategorie

IMPOTENCEV této kategorii naleznete 14 druhy(ů) zboží.

IMPOTENCE
Jde o poruchu sexuální funkce vyznačující se chyběním nebo nedostatečnou erekcí penisu při pohlavním styku. Příčina tohoto jevu je nejednotná, většinou zde hraje roli více faktorů.
Nejčastější jsou psychogenní faktory. V začátku pohlavního života muže jde spíše o nejistotu nebo se po náhodném selhání vytvoří strach z neúspěchu, strach z očekávání. Erekci potlačuje neurotický mechanismus vznikající z úzkosti, vyčerpání fyzického i duševního. Velmi častou příčinou jsou narušené partnerské vztahy.
Ve stáří jde nejčastěji o změny v cévním řečišti penisu a také o pokles mužských hormonů – androgenů. Nejsou vzácné ani poruchy impotence způsobené toxickým působením alkoholu, toxických látek či některých léků (psychofarmak, hypotenziv, antiandrogenů apod.)
Základem léčebného ovlivnění těchto poruch je správný přístup zaměřený na zvýšení sebejistoty, zvládnutí úzkosti z očekávání. Dostatek odpočinku - hlavně aktivního, správná výživa - úpravou pravidelné životosprávy, omezení požívání alkoholu, vyřešení partnerských problémů.
V přírodní medicíně máme prostředky, kterými můžeme nahradit klasické léky na zlepšení impotence bez nebezpečí vedlejších účinků.
ZDE JSOU DOPORUČENÉ BYLINKY a PŘÍPRAVKY :

OTHER LANGUAGES

Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0,00 CZK
Celkem 0,00 CZK

K pokladně