Kategorie

 

Prostata a léčivé rostliny

Každý stárnoucí muž jednou objeví, že má v těle také prostatu. Po tomto zjištění někdy následuje operace, ale ve většině případů se pouze rozšíří paleta běžných potíží přibývajícího věku.V tomto případě účinně můžeme nasadit některé byliny, které nám pomohou. Základní léčivky a další výživové doplňky brzdí růst adenomu prostaty, normalizují její funkci a působí vhodně diureticky. Při tom je nutné mít na mysli, že jako ostatní průvodní jevy stárnutí je i adenom prostaty výsledkem endokrinologického stavu člověka.

Zde se léčivky mohou výrazně uplatnit. Jsou to zejména zlatobýl celík, vřes, vrbovka malokvětá, vrbka úzkolistá, tužebník jilmový, medvědice léčivá a lnice květel. Velmi účinný je tykvový olej, který se užívá 2x denně 1/2 čajové lžičky. U lidí, kteří nemají alergii na včelí produkty potom sesbíraný pyl od včelek – aktivovaný.

Unikátní je při léčbě i prevenci rakoviny prostaty kombinace : 3x denně čaj z vrbky úzkolisté a 2x denně (ráno a večer) tableta šišáku bajkalského.

Zachovávejte si dobrou náladu a neprožívejte své potíže. Neprochladněte, ale zachovávejte si otužilost. Nepřibývejte na váze. Večer užívejte malou lžičku medu, zlepšuje činnost prostaty. Choďte pravidelně pěšky.

Léky předepisované, většinou hormonální povahy nebo protizánětlivé, se vám možná povede zcela nahradit jen léky přírodními.
OTHER LANGUAGES

Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0,00 CZK
Celkem 0,00 CZK

K pokladně