Šungitový balzám - 75 ml Vergrößern

Šungitový balzám - 75 ml

4607011664304

Šungitový balzám, obohacený o extrakty z bylin, má skvělé protizánětlivé účinky, odstraňuje otoky, uklidňuje a zmírňuje bolest kloubů, svalů, šlach, zlepšuje mikrocirkulaci v tkáních...

Podrobné informace dole

Mehr Infos

im Moment ausverkauft

Sammeln Sie mit dem Kauf dieses Artikels bis zu 25 Treuepunkte. Ihr Warenkorb hat insgesamt 25 Treuepunkte die umgewandelt werden können in einen Gutschein im Wert von 12,50 Kč.


259,00 Kč inkl. MwSt.

Technische Daten

Für schwangere und stillende FrauenNEIN
HerkunftslandRussland

Mehr Infos

Šungitový balzám na klouby - 75 ml

Složení

Šungit, Mumio, voda obohacená o ionty stříbra, emulzní vosk, cedrový olej, olej z pšeničných klíčků, olejové extrakty aloe vera, žen šenu, hořce, pelyňku, třezalky, dále hydrolyzát kolagenu a vitanol.

Zpátky nahoru

Země původu

Rusko

Zpátky nahoru

Popis

Šungit je přírodní minerál se zvláštní krystalickou mřížkou, jejíž základem je uhlík. Je to po diamantu a tuze jeho třetí forma. Tento nerost, jako jediný na Zemi, obsahuje léčivé fullereny (objevené v roce 1985), nový typ molekulární formy uhlíku. Jeho molekuly mají atomové číslo C60. Fullereny díky své struktuře mají řadu unikátních fyzikálních a chemických vlastností, včetně silných léčivých a ochranných účinků.

V poslední době se bylo objevena řada výjimečných vlastností Šungitu, pro které právem nese název "Kámen zdraví" nebo také "Lék 21. - století".

Základní složkou tohoto balzámu je šungit, voda obohacená o ionty stříbra a mumio. Krém je dále obohacen o extrakty z těchto bylin : Aloe vera, žen šen, hořec, pelyněk, třezalka, dále o hydrolyzát kolagenu a vitanol.

Zpátky nahoru

Léčivé účinky

Šungitový balzám, obohacený o extrakty z bylin, má skvělé protizánětlivé účinky, odstraňuje otoky, uklidňuje a zmírňuje bolest  kloubů, svalů, šlach, zlepšuje mikrocirkulaci v tkáních.

Aplikuje se hlavně při bolestech vzniklých při prochlazení nebo přetížení.

Je nedostižný při bolestech páteře, které se vyznačují vystřelující bolestí nebo při prochlazeních ramenou, kdy bolest vystřeluje a není staticky v jednom bodě.

Velmi dobře se osvědčil při zánětu průdušek a zápalu plic, při různých otocích a pohmožděninách nebo vymknutí.

Zpátky nahoru

Účinné látky

Aqua, Glycerin, DEG stearat, Propylene Glykol, methylparaben, propylparaben, Diazolidinyl Urea, Triticum vulgare, cedru Deodara, Silica, Carbon, Alumina, Aloe Barabadensis, Panax Ginseng, Hypericum perforatum, Artemisia Vulgaris, Mumio, Hydrolyzed Collagen, Parfum, Vitana.

Zpátky nahoru

Vlastnosti

Protizánětlivé, uklidňující a bolest zmírňující.

Zpátky nahoru

Doporučuje se při

  • zánětu míšních nervů, kloubů, svalů, šlach
  • osteochondróze
  • artróze různého původu
  • bolestech páteře
  • účinný proti ukládání solí v těle
  • zánětech průdušek, plic
  • tkáně, kůže, celulitidě

Zpátky nahoru

Užívání a dávkování

Vtírat do postižené oblasti těla a kloubů 2-3x denně, poté zabalit do vlněné látky.

Délka kůry : 2-4 týdny nebo do vymizení potíží.

Zpátky nahoru

Vedlejší účinky

Nemá žádných vedlejších ani nežádoucích účinků. Není určen dětem.

Zpátky nahoru

Při závažných onemocněních je lékařská pomoc nevyhnutelná a omezit se v takových případech na léčení svépomocí může být životu nebezpečné. Rady a doporučení, se kterými se setkáte na těchto stránkách, tedy v žádném případě nemají nahradit lékaře. Jejich cílem je spíše prevence různých onemocnění, rozšíření všeobecných znalostí a informování o významu přírodních léčivých sil, aby si čtenář v případě potřeby mohl sám pomoci jednoduchými a přirozenými prostředky.

5 andere Artikel in der gleichen Kategorie: