Havajská mořská sůl černá - 300 g Vergrößern

Havajská mořská sůl černá - 300 g

8594052883008

Havajská černá mořská sůl má jemnou chuť a velmi zajímavý vzhled, který jí dodává aktivní uhlí z kokosových skořápek...

Mehr Infos

im Moment ausverkauft

Sammeln Sie mit dem Kauf dieses Artikels bis zu 12 Treuepunkte. Ihr Warenkorb hat insgesamt 12 Treuepunkte die umgewandelt werden können in einen Gutschein im Wert von 6,00 Kč.


129,00 Kč inkl. MwSt.

Technische Daten

Für schwangere und stillende FrauenJA
HerkunftslandUSA

Mehr Infos

Havajská mořská sůl černá - 300 g

Obsah

  1. Popis

  2. Použití

Složení

Mořská sůl, aktivní uhlí 2%.

Skladování

Skladujte v suchu

Země původu

USA (Havaj)

Zpátky nahoru

Popis

Havajská černá mořská sůl se získává odpařováním mořské vody na havajském atolu Molokai, kde jsou solná jezírka tvořena lávovými kameny. Má jemnou chuť a velmi zajímavý vzhled, který jí dodává aktivní uhlí z kokosových skořápek.

Je vysoce ceněna díky blahodárnému působení na lidský organismus. Má detoxikační účinky a pozitivně působí na trávení, brání vstřebávání většiny jedů z léků do žaludku a střev, díky obsahu aktivního uhlí pomáhá potlačovat plynatost.

Zpátky nahoru

Použití

Černá lávová sůl je vhodná především k dekoračním účelům. Kuchaři ji milují pro její delikátní, lehkou chuť. Svou barvou  podpoří vzhled a chuť jídel jako jsou pečená masa, ryby, zelenina, mušle nebo grilované maso či vařený chřest. Vynikající ke konečné úpravě pokrmů na talíři, ale používat opatrně, neboť solí mnohem více než obyčejná kuchyňská sůl. Méně je tedy více.

Zpátky nahoru

Při závažných onemocněních je lékařská pomoc nevyhnutelná a omezit se v takových případech na léčení svépomocí může být životu nebezpečné. Rady a doporučení, se kterými se setkáte na těchto stránkách, tedy v žádném případě nemají nahradit lékaře. Jejich cílem je spíše prevence různých onemocnění, rozšíření všeobecných znalostí a informování o významu přírodních léčivých sil, aby si čtenář v případě potřeby mohl sám pomoci jednoduchými a přirozenými prostředky.

4 andere Artikel in der gleichen Kategorie: