Mořská sůl jodovaná mořskými řasami - 300 g Vergrößern

Mořská sůl jodovaná mořskými řasami - 300 g

8594052881769

Přírodně jodovaná mořská sůl je skutečně ojedinělý výrobek, protože k běžné jodované kuchyňské soli je přidáván jodičnan draselný a naproti tomu nerafinovaná mořská sůl není obvykle jodovaná a neobsahuje dostatek přírodně vázaného jódu...

Podrobné informace dole

Mehr Infos

11 Artikel

skladem

Sammeln Sie mit dem Kauf dieses Artikels bis zu 2 Treuepunkte. Ihr Warenkorb hat insgesamt 2 Treuepunkte die umgewandelt werden können in einen Gutschein im Wert von 1,00 Kč.


26,00 Kč inkl. MwSt.

Technische Daten

Für schwangere und stillende FrauenJA
HerkunftslandGriechenland

Mehr Infos

Mořská sůl jodovaná mořskými řasami - 300g

Obsah

  1. Popis

  2. Použití

Složení

Mořská sůl, mořské řasy (Laminaria Digitata) 0,4%.

Výživové údaje na 100 g:

Energetická hodnota 2 kJ/0,5 kcal. Tuky: 0 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g. Sacharidy: 0,1 g, z toho cukry: 0,1 g. Vláknina: 0 g. Bílkoviny: 0,03 g. Sůl: 95 g. Jód: 2000 µg.

Zpátky nahoru

Skladování

Skladujte v suchu

Zpátky nahoru

Země původu

Řecko

Zpátky nahoru

Popis

Přírodně jodovaná mořská sůl je skutečně ojedinělý výrobek, protože k běžné jodované kuchyňské soli je přidáván jodičnan draselný a naproti tomu nerafinovaná mořská sůl není obvykle jodovaná a neobsahuje dostatek přírodně vázaného jódu. 

Tato mořská sůl je obohacená mořskými řasami (cca 0,4 %). Podíl řas je proměnlivý tak, aby sůl obsahovala 20 μg/g přírodně vázaného jódu. V jedné lžičce soli je 80% doporučené denní dávky jódu. Na rozdíl od běžné kuchyňské soli neobsahuje protispékavé látky.

Zpátky nahoru

Použití

Tato sůl je velmi vhodná pro těhotné a kojící ženy, které solí mořskou solí a nechtějí brát tabletky s jódem.

Zpátky nahoru

Při závažných onemocněních je lékařská pomoc nevyhnutelná a omezit se v takových případech na léčení svépomocí může být životu nebezpečné. Rady a doporučení, se kterými se setkáte na těchto stránkách, tedy v žádném případě nemají nahradit lékaře. Jejich cílem je spíše prevence různých onemocnění, rozšíření všeobecných znalostí a informování o významu přírodních léčivých sil, aby si čtenář v případě potřeby mohl sám pomoci jednoduchými a přirozenými prostředky.

4 andere Artikel in der gleichen Kategorie: