TŘTINOVÝ CUKR přírodní - 500 g Vergrößern

TŘTINOVÝ CUKR přírodní - 500 g

8594052880045

Přírodní třtinový cukr se na Mauritiu vyrábí ze třtinové šťávy bez pomoci chemických látek a je vyhlášený po celém světě...

Podrobné informace dole

Mehr Infos

2 Artikel

skladem

Achtung: Letzte verfügbare Teile!

Sammeln Sie mit dem Kauf dieses Artikels bis zu 2 Treuepunkte. Ihr Warenkorb hat insgesamt 2 Treuepunkte die umgewandelt werden können in einen Gutschein im Wert von 1,00 Kč.


29,00 Kč inkl. MwSt.

Technische Daten

Für schwangere und stillende FrauenJA
HerkunftslandMauritius

Mehr Infos

 TŘTINOVÝ CUKR přírodní - 500 g

Obsah

  1. Popis

  2. Použití

Složení

Přírodní třtinový cukr.

Výživové údaje na 100 ml: Energetická hodnota 1683kJ/396kcal. Tuky: 0 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g. Sacharidy: 99g, z toho cukry: 99g. Vláknina: 0 g. Bílkoviny: 0 g. Sůl: 0,05 g

Zpátky nahoru

Skladování

Skladujte v suchu

Zpátky nahoru

Země původu

Mauritius

Zpátky nahoru

Popis

Cukrová třtina (Saccharum officinarum) je víceletá rostlina, která se pěstuje především v tropických oblastech, jelikož potřebuje stálou teplotu nad 30°C. 

Po sklizení se rostliny rychle rozřežou a lisují. Získaná šťáva se následně několikrát povaří a nakonec rychle zchladí, načež na povrchu šťávy vykrystalizuje jantarově zabarvený třtinový cukr.

Na Mauritiu se cukr vyrábí z čisté třtinové šťávy bez pomoci chemických látek a je vyhlášený po celém světě. Třtina zde roste na úrodné vulkanické půdě čistého prostředí tropického ostrova.

Hnědá barva cukru je důsledkem ponechání části melasy v krystalcích cukru a proto má příjemnou typickou chuť a vůni, která připomíná lehce karamel či med.

Přírodní třtinový cukr výborně nahrazuje rafinovaný bílý cukr v jakémkoli pokrmu.

Zpátky nahoru

Použití

Je výborný do domácích limonád a zákusků, ke zdobení pečiva posypáním a do koktejlů.

Lze použít místo bílého cukru vždy, kdy netrváme na čistě bílé barvě konečného pokrmu.

Zpátky nahoru

Při závažných onemocněních je lékařská pomoc nevyhnutelná a omezit se v takových případech na léčení svépomocí může být životu nebezpečné. Rady a doporučení, se kterými se setkáte na těchto stránkách, tedy v žádném případě nemají nahradit lékaře. Jejich cílem je spíše prevence různých onemocnění, rozšíření všeobecných znalostí a informování o významu přírodních léčivých sil, aby si čtenář v případě potřeby mohl sám pomoci jednoduchými a přirozenými prostředky.

7 andere Artikel in der gleichen Kategorie: