ARENGA palmový cukr BIO - 250 g Vergrößern

ARENGA palmový cukr BIO - 250 g

8997005470018

ARENGA BIO palmový cukr je 100% přírodní nerafinované sladidlo s nízkým glykemickým indexem, tudíž jeho vstřebávání do krevního oběhu je výrazně nižší než u běžných rafinovaných cukrů. Má zvláštní aroma, které lehce připomíná karamel, obsahuje vitamín C a je méně kalorický než cukr řepný nebo třtinový.

Podrobné informace dole

Mehr Infos

3 Artikel

skladem

Achtung: Letzte verfügbare Teile!

Sammeln Sie mit dem Kauf dieses Artikels bis zu 6 Treuepunkte. Ihr Warenkorb hat insgesamt 6 Treuepunkte die umgewandelt werden können in einen Gutschein im Wert von 3,00 Kč.


69,00 Kč inkl. MwSt.

Technische Daten

Für schwangere und stillende FrauenJA
HerkunftslandIndonesien

Mehr Infos

ARENGA palmový cukr BIO - 250 g

Obsah

  1. Popis

  2. Použití

Složení

Přírodní palmový cukr.

Výživové údaje na 100 ml: Energetická hodnota: 1641kJ/392kcal. Tuky: 0,3 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,2 g. Sacharidy: 92,7 g, z toho cukry: 88,9 g. Bílkoviny: 2,5 g. Sůl: 0,14 g

Zpátky nahoru

Skladování

Skladujte v suchu

Zpátky nahoru

Země původu

Indonésie

Zpátky nahoru

Popis

Palmový cukr palmy Arenga cukrodárná (Arenga pinata, Arenga saccharifera) je 100% přírodní nerafinované sladidlo s nízkým glykemickým indexem, tudíž jeho vstřebávání do krevního oběhu je výrazně nižší než u běžných rafinovaných cukrů. Má zvláštní aroma, které lehce připomíná karamel, obsahuje vitamín C a je méně kalorický než cukr řepný nebo třtinový.


Základní surovinou je sladká šťáva z květů, nacházejících se vysoko ve vrcholcích palmy ARENGA. Sesbíraná šťáva se nejprve vaří, několikrát filtruje a poté, aby se vytvořili drobné krystalky, se musí za stálého míchání vychladit.


Koupí tohoto produktu podporujete nadaci Masarang, která bojuje proti mýcení pralesa, přirozeného prostředí ohrožených orangutanů, protože palma Arenga roste pouze ve smíšeném pralese, a její využití přispívá k tomuto boji.

Zpátky nahoru

Použití

V asijské kuchyni je palmový cukr používán k vaření i pečení, zejména do dezertů, sladkostí, ke slazení nápojů, jídel, kaší, vloček, ale i omáček a kari.

Zpátky nahoru

Při závažných onemocněních je lékařská pomoc nevyhnutelná a omezit se v takových případech na léčení svépomocí může být životu nebezpečné. Rady a doporučení, se kterými se setkáte na těchto stránkách, tedy v žádném případě nemají nahradit lékaře. Jejich cílem je spíše prevence různých onemocnění, rozšíření všeobecných znalostí a informování o významu přírodních léčivých sil, aby si čtenář v případě potřeby mohl sám pomoci jednoduchými a přirozenými prostředky.

7 andere Artikel in der gleichen Kategorie: