OLEJE ZIOŁOWE

Rostliny, ze kterých se získávají oleje mají velké využití. Tyto oleje obsahují zejména kyseliny – linolovou, linolénovou a arachidónovou – což jsou důležité látky výchozích prostaglandinů (látek s vlastnostmi tkáňových hormónů, uplatňujících se jako regulátor - upravovatel látkové výměny). Tyto kyseliny obsažené v olejích, jejichž výzkum ještě ...

Rostliny, ze kterých se získávají oleje mají velké využití. Tyto oleje obsahují zejména kyseliny – linolovou, linolénovou a arachidónovou – což jsou důležité látky výchozích prostaglandinů (látek s vlastnostmi tkáňových hormónů, uplatňujících se jako regulátor - upravovatel látkové výměny). Tyto kyseliny obsažené v olejích, jejichž výzkum ještě není ukončen, snižují hladinu cholesterolu, krevní tlak a riziko vzniku trombózy. Odstraňují příznaky sklerózy a jiných degenerativních onemocnění. Ukazují se i další možnosti – léčba artritidy, benigních nádorů mléčné žlázy, schizofrenie, alkoholismu, anorexie, Parkinsonovy choroby i léčení neplodnosti.
Současný trend užívání přímou konzumací vitamínu E, který mimo jiné obsahuje většina těchto olejů, je prezentován v osvětové kampani při prevenci onkologických a srdečně cévních nemocí, na omlazování apod. Antioxidační účinek vitamínu E se vysvětluje stabilizací buňkových membrán, čímž zamezuje škodlivému vlivu volných kyslíkových radikálů, které způsobují výše jmenované nemoci.

Więcej

OLEJE ZIOŁOWE Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów